-
Forumdaki Son cevaplar : Eczacılar Ve Eczaneler Hakkında Yönetmel..(basbug) ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE YILLIK ÜYELİK A..(mustafakosal) NEUPOGEN ENJEKSİYONA HAZIR ŞIRINGA...KİM..(mustafakosal) (GÜNCEL) YURT DIŞI REÇETELERİ HAKKINDA Ö..(mustafakosal) Rahim Ağzı Kanseri Koruyucu Aşısı Bedeli..(mustafakosal) SGK Sözleşmesi Yenileme Süresinin 30.09...(mustafakosal) İLAÇ SUİSTİMALİ HK. (RIVOTRIL TB.)..(mustafakosal) DİKKAT SAHTE KAŞELİ REÇETE HK...(mustafakosal) 2014/6 Sayılı Genelge Hakkında (“Rituksi..(mustafakosal) İş Bankası Provizyon Sisteminde Yapılaca..(mustafakosal)
Kullanıcı : Şifre : Güvenlik :556116 Hatırla : Gizli :

  DET-DER Forum || DET-DER
   ACIPAYAM MERKEZDE 52 ECZANE TEKNİSYENİ MESLEKİ SERTİFİKALARINI ALDI

mustafakosal
[Genel Sorumlu]Mesaj sayısı : 167
Giriş sayısı : 2755
Konu puanı : 0  Toplam P : 5
Konuya Puan ver
Üye bilgileri

Bağlantı adresi Sadece üyeler içindir! Bağlantı adresi Sadece üyeler içindir! bildirdi: "Resimler Sadece üyeler içindir!

Acıpayam, Çameli, Serinhisar ve Kelekçi’de faaliyet gösteren eczane teknisyenleri , Denizli Eczane Teknisyenleri Derneği’nin öncülüğünde Sağlık Bakanlığı,Denizli Eczacı Odası ve Acıpayam Çıraklık Eğitimi Merkezi işbirliği ile açılan kursu tamamlayarak sertifikalarını aldı.Temmuz ayında başlayan ve üç düzeyde eğitim alıp, eczanelerde staj yapan kursiyerler, 256 saat teorik ve 1200 saat pratik eğitim gördü.

Acıpayam, Çameli, Serinhisar ve Kelekçi’de faaliyet gösteren 52 kursiyer düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.


Sertifikalarını yemekte bir araya gelerek alan eczane teknisyenlerinin gecesine Denizli Eczane Teknisyenleri Derneği(Det-Der) Başkanı Mustafa KOŞAL ve yönetim kurulu üyeleri, Acıpayam Çıraklık Eğitimi Merkezi Müdürü Levent POLAT, Ecz.Levent YILDIRIM ve Ecz. Osman TEKİN ve aileleri katıldı.

Denizli Eczane Teknisyenleri Derneği (Det-Der) Başkanı Mustafa KOŞAL, kursların sahip olma yolunda önemli bir rehber olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti ve teknisyenlere görevlerinde başarılar diledi.

Resimler Sadece üyeler içindir!

Konuşmaların ardından kursu tamamlayanlara sertifikaları verilirken, kursa desteklerinden dolayıda Acıpayam Çıraklık Eğitimi Merkezi Müdürü Levent POLAT’ a,Öğretmenler Ramazan TEKİN ve Hüseyin KORKMAZ’a, kursta gönüllü öğretmenlik yapan Ecz. Levent YILDIRIM ve Ecz. Osman TEKİN’ e eğitimlerde öncülük yapan Denizli Eczane Teknisyenleri Derneği(Det-Der) Başkanı Mustafa KOŞAL Tarafından plaket verildi.


Resimler Sadece üyeler içindir!Resimler Sadece üyeler içindir!

"

--------------------

muko

02.05.2012 18:51:02
                               Oy : 10-Puan : 30

     

Forum son 5 K. & Benzer K.
Açan
Forum istatistikleri
TBMM’ de yine eczacılar,eczaneler ve ecz..
mustafakosal
ACIPAYAM MERKEZDE 52 ECZANE TEKNİSYENİ M..
mustafakosal
DENİZLİ-KALE İLÇESİNDE BAŞARILI ECZACI K..
mustafakosal
Forumdaki 4 Kategoride 13 Forum var, Bu forumlara açılan 200 Konuya 288 Cevap yazıldı..
Üye :  Misafir : 5 Toplam : 5 Rekor :
Aktif Üyeler  Aktif üye yok..
Genel Sorumlu - Yönetici - Forum Yöneticisi - Editör - VIP Üye
İyiki Doğdunuz Nice yıllara.. Bugün Doğan yok!

2008 © Copyright Guney Bilgisayar
Website motorumuz © 2007 AspSitem Detder Detder Det-der DETDER DET-DER Eczane Teknisyenleri Derneği Dile Kolay 3641 Gün'dür Hizmet Veriyoruz!
Bu sayfa: 0,23 saniyede yorumlandı.